Ciekawe kursy i szkolenia

Przeróżne kursy, szkolenia i warsztaty to ciekawa forma na doskonalenie swoich umiejętności i nabywanie nowych! Dzięki nim możemy poczuć się pewniej w życiu zawodowym, ale nie tylko. To także świetny sposób na rozwój swoich zainteresowań, a nawet na spędzenie wolnego czasu. Dostępnych jest wiele oryginalnych szkoleń dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Na taki kurs możemy wybrać się sami, z partnerem lub ze znajomym. Co ciekawego na nas czeka?

Kurs szybkiego czytania

Idealny kurs dla wszystkich miłośników książek, którzy chcą czytać jeszcze więcej i jeszcze szybciej! To także szkolenie doskonałe dla osób, które w pracy mają do czynienia z wielkimi stosami dokumentów.

Warsztaty z szybkiego czytania z pewnością pozwolą nam zaoszczędzić wiele cennego czasu. Czego nauczymy się na takim kursie? Opanujemy technikę szybkiego czytania przy jednoczesnym rozumieniu czytanego tekstu. Na zajęciach przeprowadzane są ćwiczenia, których celem jest poprawa koncentracji oraz zdolności szybkiej nauki. Nauczymy się zarządzać czasem i radzić sobie ze stresem.

Kurs pisania bezwzrokowego

To kolejna ciekawa propozycja dla każdego.

Taki kurs pomoże nam zawładnąć klawiaturą! Nauczymy pisać się szybko, bez patrzenia na klawiaturę i nie popełniając żadnych błędów. Będziemy szybko i sprawnie tworzyć nowe dokumenty tekstowe bez odrywania oczu od monitora. W programie takiego kursu bardzo często przewidziane są także ćwiczenia z prawidłowego tworzenia korespondencji biurowej, wypełniania formularzy i profesjonalnej korekty tekstu.

Kurs radzenia sobie ze stresem

Idealne warsztaty dla wszystkich osób, które są przepracowane, przemęczone i narażone na stresujące sytuacje. Kierowane do kobiet i mężczyzn, którzy czują się wypaleni zawodowo.

Uczestnicy warsztatów poznają różne strategie walki ze stresem i uczą się budować pewność siebie. Celem kursu jest zadowolenie z samego siebie, z własnej pracy i własnego życia. Prowadzone są zajęcia mające poprawić nastrój. Pokazywane są różne formy odpoczynku. Nauczymy się optymizmu!

Specjalista do spraw funduszy unijnych

Szkolenie z funduszy unijnych kierowane jest do osób, które myślą o założeniu własnej firmy lub mają pomysł na interesujący projekt, ale brakuje im funduszy.

W takim wypadku warto zgłosić się po dofinansowanie! Na kursie nauczymy się samodzielnie przygotowywać wnioski o dofinansowanie z Unii, a także biznesowego podejścia w kontaktach z potencjalnymi klientami i zwierzchnikami.