Czarnogóra – tanio, lecz pięknie

Z biegiem lat coraz turyści coraz chętniej decydują się na spędzanie wakacji w nietypowych, nieczęsto uczęszczanych miejscach. Zatłoczone kurorty nieco tracą na uroku w porównaniu z mniejszymi miejscowościami i niezbyt popularnymi krajami, w których możemy faktycznie poznać obcą kulturę i odpocząć od tłoku i zgiełku. Jeśli również pragniesz odpocząć z dala od tłumów, powinieneś rozważyć wczasy w Czarnogórze. Czarnogóra jest jednym krajów bałkańskim, który pod względem atrakcyjności można bez wahania porównać do takich bardziej znanych miejsc, jak na przykład Chorwacja.

Pomimo to nadal można uznać ją za kraj niedoceniany. Dodatkową zaletą Czarnogóry jest jednak fakt, że pod względem cenowym wycieczka do tego miejsca wypada znacznie korzystniej niż wizyta w oklepanej już i stopniowo drożejącej Chorwacji. Warto również pamiętać, że do Czarnogóry, podobnie jak do Chorwacji, bez problemu można wybrać się samochodem. Będzie to opcja interesująca szczególnie dla osób, które boją się latać samolotem.

Bez wątpienia docenią ją również osoby, które chcą korzystać z własnego pojazdu na miejscu lub wybierają się na wczasy z małymi dziećmi, co znacznie wpływa na objętość zabieranego bagażu.