Róż modeluje twarz

Róż jest specyfikiem niezbędnym w kosmetyczce każdej kobiety, niezależnie od jej wieku. Ma ogromne znaczenie…

Róż jest specyfikiem niezbędnym w kosmetyczce każdej kobiety, niezależnie od jej wieku. Ma ogromne znaczenie nie tylko dlatego, że odpowiednio dobrany, potrafi świetnie podkreślić koloryt skóry. Jeśli wiesz, jak wykorzystać róż, masz szansę perfekcyjnie wymodelować kształt swojej twarzy.

Przy rozprowadzaniu różu najlepiej jest korzystać z dużego, ukośnie ściągniętego pędzla. Stań przed lustrem i korzystając z jednego z wielu rozmaitych, internetowych poradników postaraj się określić kształt swojej twarzy. Aby wyszczuplić tę okrągłą, wciągnij policzki i maluj twarz w tym miejscu, gdzie pojawiły się zapadnięcia.

Linia powinna zaczynać się mniej więcej od połowy ucha i kierować się w stronę ust. Malując zgodnie z tym kierunkiem, osiągniesz najbardziej naturalny efekt. Jeśli stwierdzisz, że masz prostokątną twarz, powinnaś nakładać róż poziomo, wzdłuż kości policzkowych.

W przypadku twarzy o kształcie zbliżonym do kwadratu, róż powinien zostać nałożony zaczynając od skroni, ukośnie, w stronę nosa. Największymi szczęściarami można nazwać posiadaczki owalnych twarzy. Specjaliści twierdzą, że te nie wymagają modelowania.

W tym przypadku najlepiej jest uśmiechnąć się do lustra i nałożyć jedynie odrobinę różu w najbardziej wystających punktach.

podkłady soraya