Sony MDR V6

Sony MDR V6 to genialne słuchawki dla wszystkich domowych producentów muzyki. Sony to jedna z…

Sony MDR V6 to genialne słuchawki dla wszystkich domowych producentów muzyki. Sony to jedna z firm, które produkują „wszystko”, dlatego fani dobrych muzycznych sprzętów patrzą na wyroby Japończyków dość podejrzliwie. W przypadku Sony jednak nie sprawdza się powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Model MDR V6 jest najlepszym dowodem na to, że można produkować telewizory, konsole, a przy okazji słuchawki do studia. Sony MDR V6 są nierzadko wykorzystywane przez komercyjne studia. Można je zobaczyć na kameralnych nagraniach znanych zespołów, takich jak Linkin Park, Kasabian czy Chvrches typu „live in studio”.

Dużą zaletą słuchawek jest bardzo wierne oddawanie dźwięku. Słuchawki nie koloryzują, wprost oddają zarówno niskie, jak i wysokie tony a dźwięk jest bardzo szczegółowy. Warto pamiętać, że to słuchawki świetne dla producentów czy DJ-ów, ale niekoniecznie dla fanów muzyki.

Dźwięk oddany „wprost” jest ważny dla twórców, ale nie każdy kawałek brzmi najlepiej w takiej formie. Słuchacze powinni wybierać modele nieprzeznaczone do studia.

www.dobrapolskamuzyka.pl