Zabiegana, młoda mama

Wiele kobiet po urodzeniu dzieci w ogóle nie ma dla siebie czasu. Okazuje się, że macierzyństwo, dbanie o dom i potomstwo zajmuje im bardzo dużo czasu, a więc nie znajdują go w ogóle dla siebie. A przecież ciało i skóra młodej mamy wymagają dodatkowej pielęgnacji. Przecież nie może być tak, że tylko zajmujemy się dzieckiem a w ogóle nie sobą.

Jeśli nadal chcemy być piękne i seksowne dla siebie i swojego partnera to powinnyśmy znaleźć choć chwilę w ciągu dnia dla siebie. Przecież piękna figura i jędrne ciało samo się nie zrobią. Potrzeba ćwiczeń i balsamów, żeby cellulit zniknął, żeby nie było rozstępów i żeby zneutralizować zmarszczki. W końcu nie chcemy przecież ocknąć się po czterdziestce, kiedy będziemy zaniedbane i nieatrakcyjne i same nie będziemy miały ochoty na siebie patrzeć.

Nie każdą z nas stać przecież na chirurga plastycznego więc lepiej zadbać o siebie zawczasu. Będziemy atrakcyjne dla siebie i swojego partnera. A to przecież jest bardzo ważne. Nawet, a może szczególnie, gdy mamy dzieci.

erak.com.pl https://www.samed-poznan.pl/protetyka/